Trio Sanat

Organizasyon Hizmetlerimiz


Trio Sanat Organizasyon, kaliteli hizmet prensibini benimseyen, tamamı müzik öğretmeni ve konservatuar mezunlarından oluşan, branşlarında sayısız referansa sahip deneyimli kadrosu ve teknik ekipmanıyla; başta İzmir ve çevresindeki iller olmak üzere tüm davet, toplantı, kurumsal iş yemekleri, açılış etkinlikleri ve sizi özel kılan gecelerde ayrıcalıklı bir hizmet sunmaktadır.

 

    Trio Sanat Organizasyon tecrübeli ekibiyle lansman toplantıları, düğün, davet, açılış, kokteyl, parti vb. organizasyonlarda çözüm ortağı olarak İzmir’ de faaliyet göstermektedir. 2006 yılından bu yana İzmir’ de kaliteli sanat eğitiminin en güvenilir adresi olan Meb Özel Trio Sanat Kursu bünyesinde faaliyet gösteren Trio Sanat Organizasyon sahip olduğu profesyonel ekip ve sahne ekipmanlarıyla yıllardır bireysel ve kurumsal müşterilerinin tüm dilek ve isteklerine önem vererek edindiği tecrübe ile unutulması mümkün olmayan sayısız organizasyona imza atmıştır. Gerçekleştirdiği bütün organizasyonlarda müşteri memnuniyetini ön planda tutan ve kendini geliştirerek daha iyi hizmeti müşterilerine sunmayı amaçlayan trio sanat organizasyon şehir içi ve şehir dışı tüm organizasyonlar için kişiye ve amaca yönelik çözümler sunmaktadır. Profesyonel sahne ekipmanları şirketimize ait olduğu için müşterilerimiz aracı ses – ışık ekipmanı kiralayan firmalara yönlendirilmemektedir. Deneyimli ve alanında yetkin ekibimizin tamamı müzik öğretmenlerinden oluşmaktadır.

 

    Canlı performansın sergilenmesi sırasında yaşanabilecek en büyük aksaklıklar ses düzenlerinden kaynaklanmaktadır. Ses düzeninin yetersiz oluşu ve bilinçsiz insanlar tarafından kurulması, gerçekleştirilen performansın da düşmesine ve ayrıca dinleyici kitlenin de dikkatinin dağılmasına neden olmaktadır. Kurum olarak sezon içerisinde birçok organizasyon düzenlemekteyiz. Bizler de ses sistemi ile ilgili karşılaştığımız bu sorunları en aza indirgemek ve daha güzel performanslar sergilemek amacıyla tam teşekküllü profesyonel bir ses düzenini bünyemize kattık. Birçok okulda görev yapan meslektaşımız özel günlerde gerçekleştirdikleri tören, kutlama vb. etkinliklerde ses sistemi konusunda sıkıntı çekmektedirler. Özellikle öğrencilerin toplu olarak sahne aldıkları etkinliklerde mikrofon yetersizliği ve ses kabinlerinin eski oluşu, düzenlenen etkinliğin kalitesini düşürmektedir. Belki de aylarca verilen emeğin heba olup gitmesine neden olmaktadır. Profesyonel şirketlerde ses sistemi kiraları bir hayli yüksek olduğu için okul yönetimleri bu ücretleri karşılayamayarak istemeden de olsa daha uygun ücretlerdeki sistemlere yönelmektedirler.

Bu durum sonucunda etkinlikler sırasında aynı aksaklıkların ortaya çıkması kaçınılmaz bir durum olmaktadır. Trio Sanat Organizasyon koro ve orkestra için kullanıma uygun YAMAHA marka aktif ses kabinleri ve subbasslar, DB marka aktif kule kabinler, line array kabinler ve subbasslar, YAMAHA marka aktif monitörler, JBL marka subbasslar, SOUND CRAFT ve YAMAHA marka dijital mikserler ve AKG ve SHURE marka mikrofon setleri, SHURE marka davul mikrofon seti, KLOTZ ve HERCULES marka mikrofon sehpalarından oluşan profesyonel ekipmanlarını; meslektaşlarımızın etkinliklerini daha verimli hale getirmek için İzmir ili içerisindeki eğitim kurumlarına uygun ücretlerle kiralama hizmeti vermektedir.

 Etkinliklerimiz için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

http://www.triosanatorganizasyon.com 

Trio Sanat Hakkında Yorumlar